نرم افزار فرم ساز پیشرفته

نرم افزار فرم ساز پیشرفتۀ هزارگان  نرم افزاری توانمند جهت ساخت و مدیریت فرم های مورد نیاز است.
ما برای تمامی نیازهای سازمان شما در ارائه فرم های آنلاین راه حل داریم، شما می‌توانید با بهره گیری از نرم افزار پیشرفتۀ فرم ساز هزارگان به تولید

انواع فرم های دولتی، اداری و سازمانی بپردازید، کاربران این سامانۀ نرم افزاری بدون نیاز به هیچگونه سخت افزار و تجهیزات جانبی و تنها با استفاده از این نرم افزار و اتصال به شبکه اینترنت می‌توانند از تمامی امکانات سامانه جهت ساخت انواع فرم ها و در اختیارگذاری آنها به دیگران از طریق وب سایت و اینترنت و سایر قابلیتهای ارائه شده آن بهرمند گردند.

ساخت آسان فرم ها

نرم افزار فرم ساز هزارگان این قابلیت را فراهم می‌آورد که بتوان به آسانی فرم های مورد نظر را ایجاد کرد. برای ایجاد فرم کافی است با موس ورودی مورد نظر را از ابزارهای سمت راست صفحه انتخاب و به روی صفحه بکشید. به همین سادگی انواع ورودی های فرم شما ایجاد می گردد.

هر ورودی دارای تنظیماتی است که می توان با کلیک بر روی آن تنظیمات آن را تغییر داد. این تنظیمات شامل تغییر رنگ، اندازه فونت و بسیاری از تنظیمات دیگر است. همچنین می توانید ورودی هایی بسازید که به عنوان مثال فقط کدپستی، کدملی، تاریخ یا عدد قبول کنند. مکان ورودی ها نیز براحتی با موس قابل جابجایی است.

پس از اینکه انواع ورودی های خود را به صفحه اضافه کردید، با اضافه کلید ارسال اطلاعات در پایان آن، ساخت فرم آنلاین شما به پایان می‌رسد.

۱-فرم های ساده: فرم هایی با ورودی های مختلف که امکان ثبت اطلاعات کاربران را می دهد.
۲-فرم های چند مرحله ای: اگر فرم شما شامل تعداد ورودی ها زیاد است می توانید فرم های چند مرحله ای بسازید. در این صورت کاربر پس از تکمیل مرحله اول فرم، مراحل بعدی فرم را تکمیل می نماید. فرم های ثبت نام در کنکور نمونه ای از این فرم ها هستند.

3-فرم های پیگیری:  با این امکان می توان فرمی ایجاد کرد که کاربر پس از تکمیل و ارسال فرم، کد پیگیری به او اختصاص یابد. سپس مدیر سیستم به اطلاعات دریافتی از او پاسخ داده و کاربر می تواند با وارد کردن کد پیگیری خود، پاسخ درج شده توسط مدیر را ببیند.

تنظیمات فرم

هر ورودی که به فرم اضافه می کنید دارای تنظیماتی است که می توانید به دلخواه تغییر دهید. این تنظیمات در بخشهای مختلف طبقه بندی شده اند. شما می توانید اندازه، جهت نوشتاری و بسیاری از ویژگیهای ظاهری فرم را عوض کنید. همچنین می توانید تعیین کنید که ورود اطلاعات به آن ورودی اجباری باشد یا اختیاری. بخش سنجش برای هر ورودی این قابلیت را برای شما فراهم می کند که مشخص کنید چه نوع اطلاعاتی (عددی، حروفی و .. ) باید در ورودی وارد شوند و مقدار طول آن را نیز تعیین کنید.

برنامه فرم ساز برای کل فرم شما نیز تنظیمات آسانی را فراهم کرده است. شما می توانید رنگ و اندازه قلم و بسیاری دیگر از تنظیمات را در کل ظاهر فرم تغییر دهید.

گزارشگیری از اطلاعات

بخش گزارشگیری از اطلاعات، امکان مشاهده اطلاعات درج شده در هریک از فرم ها را فراهم می سازد. برای هریک از اطلاعات وارد شده توسط کاربران مختلف، اطلاعات ثبت شده و زمان درج اطلاعات توسط آنها نیز نمایش داده می شود. همچنین اگر کاربران همراه فرم ارسال، فایلی ضمیمه کرده باشند در این بخش قابل دریافت است.

در بخش گزارشگیری از اطلاعات می توانید هر بخش از اطلاعات وارد شده را حذف، ویرایش یا چاپ کنید. همچنین می توانید بخشهایی از اطلاعات وارد شده را ستاره دار کنید تا بعدا سریعتر به آنها دسترسی پیدا کنید. در نهایت با استفاده از امکان جستجو می توان در تمامی اطلاعات یا فقط اطلاعات ستاره دار که توسط کاربران وارد شده به جستجو پرداخت.

درج آسان فرمها در سایت شما

نرم افزار فرم ساز هزارگان این قابلیت را فراهم می سازد که بتوانید به آسانی فرمهای ساخته شده را در سایت خود قرار دهید. پس از ساخت فرم، سامانه به شما یک خط کد نماش می دهد که با درج آن در سایت خود کل فرم در سایت شما قرار می گیرد. فرمها به گونه ای در سایت شما قرار می گیرند که ساختار کل سایت شما حفظ می گردد و در واقع فرم ها یکی از بخشهای سایت شما می شوند.

در صورتیکه سایتی هم نداشته باشید می توانید بصورت مستقل از فرمها استفاده کنید و لینکها را جهت استفاده در اختیار کاربران قرار دهید. اینکار حتی می تواند در یک شبکه محلی و بدون نیاز به اینترنت نیز صورت پذیرد.

Sorry this doesn't look like a WHMCS site at [http://shomalgan.net/clients/] Make sure your WHMCS Integration settings are pointing to the correct URL and that the WHMCS site is set for the Portal template in Setup | General.
Sorry this doesn't look like a WHMCS site at [http://shomalgan.net/clients/] Make sure your WHMCS Integration settings are pointing to the correct URL and that the WHMCS site is set for the Portal template in Setup | General.
.

1392 © تمامی حقوق برای شرکت شمالگان داده افزار به شماره ثبت 2000 محفوظ است