نرم افزار مدیریت محتوا، ترجمه عبارت content management system  یا CMS است ، که به معنای سیستم نرم افزاری ای است که به کمک آن محتوا مدیریت می شود و به نرم افزارهایی گفته می شود که نظام قابل مدیریتی را در ثبت , بروزرسانی و بازیابی محتوا فراهم می آورند .  این نرم افزارها الزاما وابسته به وب نیستند و برنامه های کاربردی مدیریت محتوای وب سایت های اینترنتی , صرفا یک نمونه از این گونه سیستم های مدیریت محتوا  می باشد.

cms یا سیستم مدیریت محتوا چرخه زندگی صفحات وب سایت اینترنتی را از لحظه ایجاد تا زمان انقراض در بر می‌گیرند و به صاحبان این وب سایت ها , که لزوما آشنای با مباحث تخصصی اینترنت , وب و برنامه نویسی تحت وب نیستند ، اجازه می دهند تا بتوانند سایت های خود را به نحوی حرفه ای مدیریت کنند.

اگر سایت شما هر چند وقت یکبار (مثلا هر دو هفته) به روز میشود پیشنهاد می‌کنیم که با استفاده از این برنامه های مدیریت محتوا، تغییراتتان را روی سایت اعمال کنید .

اگر شما سایت خود را اصلا بروز نمیکنید ، باید کم کم به فکر بیافتید ، چون بیننده های شما وقتی همیشه با یک صفحه همیشگی روبرو شوند کم کم شما را فراموش میکنند ، چون چیز جدیدی برای عرضه ندارید .

برنامه های CMS بسیار محبوب شده اند چر اکه اغلب سازمان ها از آن آگاهی پیدا کرده اند و به عنوان ابزاری برای افزایش بهره وری مدیریت سایت از ان استفاده می کنند، همچنین امروزه مدیران سازمانها تمایل بیشتری برای هزینه در این حوزه دارند،

در واقع می توان این چنین استدلال کرد که هزینه CMS سرمایه گذاری در تعمیر و نگهداری در آینده یک وبسایت است .

استفاده از  CMS نتایج موثری برای وبسایت دارد و می‌توان نتایج آن را در بهنگام کردن مطالب و محتوا مشاهده کرد، بروزکردن مطالب و محتوا با استفاده از CMS بسیار استاندارد تر و کم هزینه تر از وبسایت هایی است که از این سیستم استفاده نمی کنند .

نرم افزار مدیریت محتوای هزارگان با در نظر گرفتن تمامی نیازهای یک سازمان از جمله کارامد ترین و قوی ترین سیستم های مدیریت محتوا می‌باشد، هزارگان با تکیه بر دانش بومی و تجربه ۱۰ سالۀ خود دست به تولید سیستمی یکپارچه و قدرتمند زده است که از مزایای آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان شخصی سازی با دقت بالا (ماژولار)
  • قابلیت انعطاف پذیری برای پاسخگویی به انواع نیازهای یک سازمان
  • سهولت و سرعت در استفاده از نرم افزار
  • توسعه پذیری
  • امنیت

1392 © تمامی حقوق برای شرکت شمالگان داده افزار به شماره ثبت 2000 محفوظ است